FreeCoders

forum grupy FreeCoders


#1 2008-08-06 13:22:52

Stolar32

Programista

13691587
Zarejestrowany: 2008-06-25
Posty: 6
Punktów :   

Pierwsze tematy znajdujące się w tym dziale

Co tu będzie się działo:

W tym dziale zamierzam umieścic parę dobrych artykułów odnośnie sterowanie zewnętrznymi urządzeniami, przez takie porty jak:
- COM1-2 (przewidywany czas to okolo 1 miesiąc)
- USB - gdzie na wyjściu wymagany jest mikro-kontroler (przewidywany czas publikacji- za okolo 2 miesiące, kiedy zdobędę programator)
- LPT(hmmm.. do niedawna miałem o nim napisac artykół lecz z długich doświadczeń na porcie, muszę wam powiedzec że jego niezrobie bo uszkodziłem 4 pin'y chociasz zostały mi jeszcze 4 i super efektu świetlnego niebędzie przy pomocy LPT) lecz dam link do dobrego artykółu dogłębnie go opisującego http://www.lpt.strona.pl/#ogolne
- zamierzam również wstawic art. o tworzeniu i wytrawianiu własnych płytek (przewidywany czas - za tydzień).


PS.: jeśli komuś by sie naprawdę spieszyło, może się z mną skątaktowac przez gg- może w czymś doradzę


........................................................................................ .. .

Offline

 

#2 2008-08-31 19:16:45

DJTeXteR

Programista

1051063
Skąd: Cieszyn
Zarejestrowany: 2008-07-03
Posty: 4
Punktów :   
WWW

Re: Pierwsze tematy znajdujące się w tym dziale

posiadam artykuł na temat tworzenia plytek za pomoca termotransferu. W bardzo prosty sposob opisuje sposob ich tworzenia (liczne zdjecia). Podesłać ci?

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.dzikigon.pun.pl www.adachno.pun.pl www.blodcore.pun.pl www.falubazogame.pun.pl www.czlapaki.pun.pl