FreeCoders

forum grupy FreeCoders


#1 2008-09-25 19:22:20

Stolar32

Programista

13691587
Zarejestrowany: 2008-06-25
Posty: 6
Punktów :   

Open Source - jak możemy pomuc?

Słyszy się że młodzi ludzie maj± szansę się ukazac porzez ten OGROMY ruch - tylko jak co¶ powiedziec w tak ogrobmnym towarzystwie i z sensem ????????



Może macie jakie¶ pomysły? Ja jeden już mam tylko potrzeba obcykanych w C


........................................................................................ .. .

Offline

 

#2 2008-10-18 17:24:04

psychob

user

Zarejestrowany: 2008-06-25
Posty: 4
Punktów :   
WWW

Re: Open Source - jak możemy pomuc?

Jak pomóc?? Trzeba być obcykanym w jakim¶ języku i stworzyć jaki¶ otwarty projekt, który zast±pi jakie¶ komercyjne narzędzie.


Je¶li nie ma czego¶ w internecie, to nie istnieje.

Offline

 

#3 2009-01-26 09:12:58

Stolar32

Programista

13691587
Zarejestrowany: 2008-06-25
Posty: 6
Punktów :   

Re: Open Source - jak możemy pomuc?

Yes ser.. jest nas kilku można by co¶ zrobić.. można by zrobić jaki¶ projekcik niepowiem ale mam kilka Ciekawych pomysłów z jednego można by nieĽle zarobić.. wystarczy zebrać dane i przetworzyć no i serwer musiałbym zrobić ale to projekt na kilka lat (rozwojowy) ale jak±¶ ciekaw± gierkę lub view'er 3D (projektant) np. domów oczywi¶cie.. ale to niejest rozmowa na forum od 1 lutego zaczynam projekt chętni do współpracy chętnie widziani..


........................................................................................ .. .

Offline

 

#4 2009-02-05 12:01:22

psychob

user

Zarejestrowany: 2008-06-25
Posty: 4
Punktów :   
WWW

Re: Open Source - jak możemy pomuc?

To, że ty uważasz co¶ za "Ciekawe Pomysły", to nie oznacza, że kto¶ będzie chciał to kupić... A w tych czasach, ludzie raczej nie kupuj± małych gier/programów. Mój ulubiony przykład: World Of Goo. Mała fajna gierka, odebrała nagrodę na Independent Game Festival, a jest piracona jak mało co. Ale to swoj± drog±...

Powiedz mi tylko jedno, jak można zarobić na projektach Open Source??


Je¶li nie ma czego¶ w internecie, to nie istnieje.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.masterchief.pun.pl www.hero.pun.pl www.indygo.pun.pl www.transportpk.pun.pl www.abramakabra.pun.pl